Početna O nama Ponuda Servis kupaca Prodajni centri Akcije Zaposlenje Kontakt DominoSrbija na Facebooku Economy.rs mobile
Domino Srbija logo
Sve za kuću Sve za kupatilo Proizvodni program PVC stolarija Keramičke pločice Deco kamen i gips

Građevinski Centar Domino

Temerinska br. 110, 21000 Novi Sad
Tel: +381 (21) 662 42 22
Fax: +381 (21) 661 16 49

Direktor

direktor@dominosrbija.com

Marketing odeljenje

marketing@dominosrbija.com

Nabavka

nabavka@dominosrbija.com

Prodaja

prodaja@dominosrbija.com

Zaposlenje

zaposlenje@dominosrbija.com

Reklamacije

reklamacije@dominosrbija.com

Uvoz

uvoz@dominosrbija.com


ZAPOSLENJE,ZAPOSLENJE!!
Potrebne kvalitetne trgovkinje za pojačanje našem prodajnom timu i to za sledece gradove:Beograd, Novi Sad, Subotica, Sombor, Kikinda
Popuniti ON-LINE prijavu za zapošljavanje na našem sajtu(staviti za koji grad konkurišete)
NOVO ! NOVO ! NOVO !

Hidromasažne kade sa grejačima vode
- Stakleni setovi kupatilskog namestaja od 11.471,00
- Hidromasazna kabina sa parom 50.925,00
- PVC ulazna vrata od 16.350,00
- Kolica bastenska 2.200,00
- Nadstresnice vise dimenzija od 4.200,00